Metallripplaed

Alumiiniumist toodetakse väga erinevaid ripplagesid, mis tänu materjali vastupidavusele leiavad laialdast kasutamist niisketes ruumides või välistingimustes. Samuti annab metallist ripplaegede lai valik arhitektidele ja sisekujundajatele häid võimalusi luua üheaegselt visuaalselt efektseid, funktsionaalseid ning vastupidavaid lahendusi näiteks ühiskondlikesse ruumidesse.

Paneel- ja ribilaed: Erineva laiuse, profiili ja perforatsiooniga alumiiniumlagesid kasutatakse sageli ruumi suure niiskuse tõttu näiteks dushiruumides. Paneelid kinnitatakse spetsiaalsetele kandeprofiilidele, mis võimaldavad jätta vajadusel iga paneeli vahele õhuvahe näiteks ventileerimise lihtsustamiseks. Samuti annavad ribilaed suurepärase visuaalse efekti näiteks suurtes ühiskondlikes ruumides.
Kassettlaed: Alumiiniumist kassetid on sisuliselt ripplaemoodulid, mis paigaldatakse kas standardsele moodulripplaekarkassile või ka spetsiaalsetele peidetud kassettlaekarkassidele. Tänu alumiiniumi kasutamisele on kassettlaed väga vastupidavad ning leiavad laialdast kasutamist näiteks suurköökides, koridorides ja mujal. Erinevate perforatsioonide ning kassetile paigaldatavate kangastega on võimalik parandada akustilisust. Kassettlagesid toodetakse ka vastavalt kliendi soovile erimõõdus ja –värvitoonis.
Restlaed: Alumiiniulmist restlaed paigaldatakse kas standardsele moodulripplaekarkassile või spetsiaalsele restlaekarkassile. Restlagesid toodetakse väga erinevate silmamõõtudega ning erinevates värvitoonides.
Võrklaed: Terastraadist ripplaevõrgud paigaldatakse standardsele moodulripplaekarkassile, võrgu tootmisel on võimalik kasutada erineva läbimõõduga terastraati ning erinevat silmamõõtu; võrgud värvitakse pulbervärviga kliendile sobivasse tooni.

WMC