Firmast

Meie põhitegevusaladeks on ripplagede paigaldus. Pakume oma klientidele suures valikus ripplaematerjalemaailma juhtivatelt tootjatelt, samuti paigaldame erinevaid kergkonstruktsioone alates kipsseintest ja kipslagedest kuni keerukaimate akustiliste või disainilahendusteni büroodes, kauplustes, eramutes või mujal.

OÜ TruCell alustas tegevust aastal 1999, kuid ripplagedega tegeleb meie meeskond juba aastast 1994. Pakume teile professionaalset teenindust ja operatiivseid lahendusi ning oleme teile usaldusväärseks partneriks teie projekti teostamisel.
Meiega ehitate kvaliteetselt ja säästlikult.

RIPPLAED

VÕTA ÜHENDUST

Pakume ripplagede alal kvaliteetseid ja paindlikke terviklahendusi. Tänu pikaajalisele praktikale ning koostööle enamiku ripplaematerjalide suurtootjatega suudame teile pakkuda professionaalset ja asjatundlikku teenindust nii ripplagede müügi kui paigalduse osas. Kõik meie poolt pakutavad materjalid omavad CE sertifikaati. Loe edasi >>

Aitame leida ripplaetööde planeerimisel parimad ja optimaalseimad lahendused. Eriti oluline on spetsialisti soovitus keerukate laesüsteemide ehitamisel – see aitab sageli säästa paigaldusaega ja raha ning kindlustab konstruktsioonide vastupidavuse ja funktsionaalsuse. Võta ühendust>>

VAHESEINAD

VIIMASED TÖÖD

Metallkarkassile paigaldatavad kergseinad ja vaheseinad (kipsseinad) tulekindlad kipsplaadist vaheseinad ning siseruumidesse mõeldud kerged klaasvaheseinad. Samuti erinevad akustilised või funktsionaalsed katteseinad ning disainseinad (näiteks puiduspooniga tsementplaadist katteseinad) jms.
Loe edasi >>

Vaata teostatud tööde galeriid. >>

WMC